Tamashakhaneh

تماشاخانه نرم افزار روز و مطالب جذاب

بشقاب پرنده ها و دانلود فیلم اشيا نوراني در فاصله ده متري از سطح زمين


سه يا چهار سالي مي شود که هر چند وقت يکبار خبر مي رسد در نقطه اي از ايران، اشيا نوراني ديده شده اند. مردم هر منطقه مشاهدات جالب خود را از رويت پرنده هاي نوراني تعريف مي کنند. اما هيچ کسي پاسخ مشخصي براي اين پديده ندارد. نيروي هوايي ايران از شناخت آن عاجز است و مسئولان دولتي هم ترجيح مي دهند با سکوت از کنار قضيه عبور کنند و واکنشي به آن نشان ندهند. با اين حال هميشه براي من اين سوال وجود داشت که اشيا نوراني چه ويژگي هايي و از نظر ظاهر چه ابعادي دارند. در اين مدت عکس هاي منتشره از اشيا نوراني آنقدر مبهم و غير شفاف بود که چيزي از کنجکاوي آدم کم نمي کرد.

با اين حال هميشه اين اميد را داشتم که روزي تصوير شفافي از بشقاب هاي پرنده ببينم.
ظاهرا در چند ماه گذشته پرواز اشيا نوراني بر فراز شهر بوشهر افزايش يافته و در يکي از اين پرواز ها فردي موفق مي شود تصوير روشن، واضح و شفافي از بشقاب هاي پرنده شکار کند و اين تصاوير هم اکنون به صورت بلوتوث در دست شهروندان بوشهري در حال چرخش است و حالا ما اين فيلم کوتاه را براي شما تهيه کرديم.

اگر علاقمنديد واضح ترين تصوير ممکن را از بشقاب هاي پرنده ببينيد مي توانيد آن را در زير دانلود کنيد. جالب است که فيلم هاي زيادي از اشيا نوراني وجود دارد اما هيچ يک از آن ها وضوح فيلمبرداري بوشهر را ندارد و در هيچ يک از فيلم هاي ديگر نمي شود با دقت، تمام ابعاد و جرئيات بشقاب پرنده را رويت کرد.

نکته جالب اين جا است شئي نوراني در تصوير ضبط شده نه در فراز آسمان ها، بلکه در فاصله ده متري از سطح زمين ديده مي شود. تصوير ضبط شده بسيار کوتاه است و با اينترنت کم سرعت هم ميتوانيد دانلود کنيد.

نکته قابل توجه در اين تصوير اين است که به نظر مي رسد شئي نوراني با موادي استتار شده است و بدنه اين شئي قابل رويت نيست، گويي با شاخه هاي درخت روي آن را پوشانده اند و در نتيجه حجم هندسي دقيقي ندارد چرا که زائده هايي روي آن قابل تشخيص است.

پيشنهاد مي کنم اين فيلم را چندين و چند بار ببينيد و حس کنجکاوي خود را تا حدي ارضا کنيد!


دانلود فيلم بشقاب پرنده ها در بوشهر

+ نوشته شده در  ۸۹/۰۹/۰۳ساعت 20:0  توسط سامان  |